Rodinný dom Poprad na predaj

! REZERVOVANÉ !

 ! REZERVOVANÉ !

Ponúkame Vám na predaj slnečný rodinný dom v tichej lokalite, v prímestskej časti mesta Poprad, v centre obce Spišská Teplica.

5+2-izbový rodinný dom na predaj disponuje v aktuálnom stave  dvomi kúpelňami, kuchyňou, zobytneným podkrovím, pričom je kompletne podpivničený, čím ponúka priestor pre všetky aktivity Vašej rodiny. 

Priestranný pozemok, na ktorom je rodinný dom postavený, je slnečný, suchý, tichý a súčasne je rohový tzn. ponúka prístup na pozemok z dvoch strán.

Je tento dom pre Vás vhodný? Prídte sa pozrieť!

LOKALITA:

Poprad - Spišská Teplica.

Komletná sieť obchodov a služieb dostupná aj po neďalekom cyklochodníku.

POPIS DOMU:

Do domu vstúpite tromi spôsobmi: priamo z garáže. zo záhrady alebo hlavným vstupom.  

Prvé nadzemné poschodie ľavé + medziposchodie:

Hlavným vchodom vstúpite do zádveria (4m2) so vstavanou skriňou, následne vstupujete do slnečnej priestrannej haly s kuchyňou o výmere 52,43 m2 ( 10,7 x 4,9m), pričom toho času je kuchyňa oddelená od izby priečkou. Kuchyňa disponuje špajzou o výmere 3 m2 ( 1,5 x 2,3 m). Prvé ľavé nadzemné podlažie ešte disponuje kúpelňou vo výmere 4,5 m2 ( 1,5 x 3,m) a schodiskom vedúcim do garáže a na prvé pravé nadzemné podlažie.

Na pravom medziposchodí máte k dispozíicií dve spálne o výmere 22,44 m2 a 21,56 m2, pričom z tej menšej môžete výjsť na vonkajšiu terasu nad garážou.

Druhé nadzemné podlažie ľavé + pravé podkrovie:

Druhé nadzemné podlažie - kľudová zóna disponuje dvomi spálňami o výmere 16,5 m2 a 13,4 m2, pričom jedna má k dispozícii balkón. Okrem izieb sa tu nachádza aj spoločný šatník o výmere 10,64 m2 a druhá kúpeľňa. Z druhého nadzemného poschodia sa dostanete do pravého podkrovia toho času pozostávajúceho z dvoch miestností o výmere 10,25 a 21,15 m2 a chodby, ktorá umožňuje vybudovať druhé nezávislé schodisko - samostatný vstup a umožniť tak dvojgeneračné bývanie.

Celý dom je podpivničený, ako ľavá strana, kde máte k dispozícií 66,4 m2, toho času predelených na viacero menších priestorov, tak aj pravá strana kde nájdete garáž o výmere 27,5 m2 ( 4,4 x 6,25 m), kotolňu o výmere 10,23 m2 ( 3,3 x 3,1m) a sklad o výmere 22.44 m2 ( 4,4 x 5,1 m).

Tento veľkorysý rodinný dom o celkovej podlahovej ploche 353,12 m2 postavený na pozemku 667 m2 je napojený na všetky inžierske siete a skrýva v sebe nevyužitý potenciál.

Je tento dom vhodný pre Vás? Viete využiť jeho potenciál?

Prídte sa pozrieť a vstúpte do jednania o predajne cene.

Fotogaléria