KTO SOM

Aký je môj príbeh


Keď sme s kamarátmi plánovali, že by sme sa chceli isť pozrieť na Gerlach, bolo pre nás samozrejmé, že na vrchol sa vyberieme za pomoci horského vodcu.

Keď sme sa v Alpách chceli vydať na poznávaciu túru po ľadovci, ani nás nenapadlo, že budeme riskovať a skúsime šťastie a vydáme sa po ľadovci plnom trhlín bez sprievodcu.

Po ceste na Gerlach sme stretli poľského turistu, ktorý sa vynoril z hmly a s očami plnými strachu, sa k nám bez slov pripojil a pokračoval s nami na najvyšší vrchol Tatier.

V Alpách sme sa podobne stretli pre zmenu s českými lyžiarmi, ktorí chceli ušetriť a išli za nami s odstupom 200 - 300 m.

Nám, turistovi z Poľska ani lyžiarom z Českej republiky sa nič nestalo a všetci spoločne sme šťastne došli do cieľa.

Sprievodcovia nám pomáhajú spoznávať krásne zákutia prírody. Sú tu pre nás, aby nám ukázali nielen pre všetkých bezpečnú cestu, ale aby nám ukázali aj často skryté nádherné zákutia našej krásnej prírody, ktoré pred očami zvedavých turistov často ukrýva.

Dovoľte mi, aby som bol Vašim sprievodcom pri prevode nehnuteľnosti.

Obráťte sa na mňa s dôverou, rád Vám ukážem krásne, niekedy aj netradičné a skryté miesta na bývanie. Zároveň Vám garantujem bezpečný príchod do Vášho cieľa - do Vášho nového domova.

Ing. Peter Bekeš

Váš realitný maklér