Pripravujem pre Vás

NOVINKY V PONUKE
 

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka rekreačný objekt nachádzajúci sa v chatovej oblasti Stará Lesná. Chata je postavená na pozemku o výmere 1077 m2. Úžitková plocha objektu je 249 m2. Chata a pozemok sa nachádza v krásnom prostredí tatranského smrekového lesa, ktorým preteká Studený potok - Studenovodské vodopády. Príjazd ku chate je po obecnej...

Ponúkam Vám na prenájom 2 izbový zariadený byt s balkónom v Poprade na sídlisku ZÁPAD na ulici 29. augusta.
Byt je zariadený a vybavený elektrospotrebičmi - kuchynský sporák pec s elektrickou rúrou, práčka, mikrovlnka, chladnička.
Orientácia na svetové strany: kuchyňa a obývacia izba - sever, spálňa - juh.POPIS BYTU:
* vlastníctvo osobné
* kompletná...

Ponúkam Vám do prenájmu 1-izbový, zariadený byt s balkónom v Poprade na ulici Dostojevského.
Bytový dom sa nachádza v susedstve OC VÝKRIK, 5 min. chôdze od pešej zóny v centre mesta.
BYT VOĽNÝ OD 01.12.2019
Popis bytu:
* vlastníctvo osobné
* byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu,
* orientácia JV,
* podlahová plocha bytu 37 m2 + loggia,...

V centre mesta Poprad, na rohu ulíc Francisciho - Levočská, Vám ponúkam do prenájmu príjemný, slnečný 2 izbový zariadený byt. Byt má samostatné plynové kúrenie, vlastné vyhradené parkovacie státie, v centre mesta na nezaplatenie. Orientácia na svetové strany: kuchyňa - východ, obývačka spálňa - juh.

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 3-izbový byt s kuchynským kútom nachádzajúci sa v meštianskom dome, v radovej zástavbe historického jadra bývalého kráľovského mesta Spišská Sobota na Sobotskom námestí - Poprad. Byt sa nachádza na poschodí bytového domu, k bytu prináleží spoločný dvor. Parkovanie je možné na parkovisku pred obytným domom. Byt bude...ČO TERAZ?

Ako Vám viem pomôcť?