Pripravujem pre Vás

NOVINKY V PONUKE
 

V centre mesta Poprad, na rohu ulíc Francisciho - Levočská, Vám ponúkam do prenájmu príjemný, slnečný 2 izbový zariadený byt. Byt má samostatné plynové kúrenie, vlastné vyhradené parkovacie státie, v centre mesta na nezaplatenie. Orientácia na svetové strany: kuchyňa - východ, obývačka spálňa - juh.

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 3-izbový byt s kuchynským kútom nachádzajúci sa v meštianskom dome, v radovej zástavbe historického jadra bývalého kráľovského mesta Spišská Sobota na Sobotskom námestí - Poprad. Byt sa nachádza na poschodí bytového domu, k bytu prináleží spoločný dvor. Parkovanie je možné na parkovisku pred obytným domom. Byt bude...

Ponúkam Vám na predaj rekreačný objekt nachádzajúci sa v chatovej oblasti Stará Lesná. Chata je postavená na pozemku o výmere 1077 m2. Úžitková plocha objektu je 249 m2. Chata a pozemok sa nachádza v krásnom prostredí tatranského smrekového lesa, ktorým preteká Studený potok - Studenovodské vodopády. Príjazd ku chate je po obecnej spevnenej ceste,...ČO TERAZ?

Ako Vám viem pomôcť?