Na predaj chata Vysoké Tatry, Stará Lesná, pozemok 355 m2

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj chatu nachádzajúcu sa v chatovej oblasti Stará Lesná. Chata je postavená na vlastnom pozemku o výmere 355 m2. 

Chata a pozemok sa nachádza v krásnom prostredí tatranského smrekového lesa, ktorým preteká Studený potok - Studenovodské vodopády. Príjazd ku chate je po obecnej spevnenej ceste, v zime udržiavanej obcou. 

Chata ponúka krb, priestrannú záhradu s grilom a terasu s posedením. V prípade nepriaznivého počasia k dispozicií novovybudovaný altánok.

K dispozícii tu máte aj plne vybavenú kuchyňu, TV a kúpeľňu. Celková kapacita sa pohybuje od 6 - 10 osôb.

Dispozícia: Chata pozostáva z dvoch nadzemných podlaží.

* 1.N.P : kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom a so schodiskom, sprcha s WC, kotolňa 10,5 m2, presklená terasa,

* 2.NP: priechodzia izba - spálňa 2 lôžka so schodiskom,  spálňa - obývacia izba 4 lôžka

Vykurovanie: ústredne plynové kúrenie, alternátiva  teplovzdušný kozub. Objekt disponuje vlastnou studňou a septikom. Chata je napojená na elektrinu a plyn.

Obec Stará Lesná je vďaka svojej výhodnej polohe v príjemnom prírodnom prostredí významným turistickým strediskom. Ubytovanie turistov a rekreantov je možné priamo v obci, alebo v jej katastri, kde sa nachádzajú hotely, rekreačné zariadenia, penzióny, rekreačné chaty a rodinné domy, ktoré ponúkajú svoje služby v oblasti stravovania, športu, oddychu ale aj zábavy. 

Fotogaléria

Predajná cena : 115.000,- EUR


Kontaktný formulár