Na predaj 3-izbový byt Poprad, Rázusova

26.12.2020

Realitná kancelária RE/MAX a RealitnyMaklerPoprad.sk Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Poprade. 

Panelový 3 izbový byt sa nachádza na ulici Rázusovej v tichej a vyhľadávanej lokalite na sídlisku Starý Juh.

POPIS BYTU: - 3 izbový panelový byt, - orientácia bytu kuchyňa - východ, spálňa - východ, obývačka s balkónom - juh, detská izba - juh, - plastové okná osadené v r.2010, - bytové jadro pôvodné, - podlahy - linoleum, - komora spoločná na poschodí, - pivnica na prízemí bytového domu. 

MESAČNÉ NÁKLADY: - mesačný predpis za služby 79,- EUR mesačne, - platba na fond opráv 60,- EUR, - fond opráv v horeuvedenej výške sa bude platiť ešte cca 6 rokov, - náklady na elektrickú energiu, plyn a internet - podľa spotreby a druhu poskytovanej služby. 

POPIS BYTOVĚHO DOMU - zateplený bytový dom - opláštenie aj strecha, - spoločné rozvody - vymenené, - osobný výťah - kompletná výmena v r. 2018, - tzv. nákladný výťah - kompletná výmena v r. 2018, - vstupné dvere s elektrickým vrátnikom, - vestibul a vstupné priestory po kompletnej rekonštrukcii, - bytový dom zabezpečený kamerovým systémom. 

BONUS: - výhodou bytu je možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. VYBAVENOSŤ/OKOLIE: Veľkou výhodou bývania je úplná občianska vybavenosť, dostatok parkovacích miest. V blízkosti bytového domu sa naviac nachádza kostol Cyrila a Metoda cyklistický chodník. Kompletný právny,predajný ako aj popredajný servis, odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru a aj jeho vybavenie zdarma.​ Zavolajte mi, rád Vám ho predstavím.

Mám záujem o obhliadku

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.