Chata Vyšné Ružbachy - na predaj

Ponúkam Vám na predaj chatu v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy. 

Chata s výhľadom na hory sa nachádza približne 600 metrov od kúpeľov Vyšné Ružbachy. Chata sa nachádza v tichom prostredí - mimo chatovej obhlasti. 

Chata je postavená na pozemku o celkovej výmere 1089 m2. 

NEHNUTEĽNOSŤ DISPONUJE: - 4 trojposteľové izby a jednu dvojposteľovú izbu - miestnosť na posedenie s krbom, - kompletne vybavenú kuchyňu - 2 x WC, 2 x sprcha - pivnica vhodná na dobudovanie sauny, ako aj relexačnej miestnosti 

Chata je napojená na obecný vodovod. Odvod odpadových vôd je zebezečený žumpou. Chata disponuje trojfázovou elektrickou prípojkou. 

Vykurovanie chaty je zabezpečené teplovzdušnými rozvodmi vzduchu z kozubu. Alternatívou teplovzdušného vykurovanie sú elektrické akumulačné pece. 

Chata disponuje satelitným príjímačom, ako aj internetovým pripojením. 

AJ NA PODNIKANIE: Stavte na tradíciu (1994) a pokračujte v rozbehnutej forme podnikania. Možnosť odstúpenie celej databázy klientov, www stránky ako aj rezervačného systému. 

Nastúpte do rozbehnutého vlaku! Toto ubytovanie má jedno z najlepších hodnotení lokality v destinácii Vyšné Ružbachy! 

Hosťom sa páči viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania v tejto oblasti. Toto ubytovanie má najlepší pomer ceny a kvality v destinácii Vyšné Ružbachy! Hostia za túto cenu získavajú viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania. Zdroj:booking.com/ 

POLOHA: Obec Vyšné Ružbachy vznikla pri výdatných minerálnych prameňoch na východných úpätiach Spišskej Magury. Leží vo výške 623 m.n.m. v doline Zálažného potoka.

Kontakt

Ing. Peter Bekeš

RealitnyMaklerPoprad.sk
Mnoheľova 837/14, Poprad

Telefónne číslo
+421 948 50 69 69 

Email
peter.bekes@remax.sk